Laukia atostogos ar verslo kelionė? Galbūt svajojate tiesiog ištrūkti savaitgaliui ar ilgoms atostogoms? Ar žinote, kur norėtumėte vykti? O gal reikia įkvėpimo ir idėjų?

Pasiūla internete – tokia didelė ir netgi trikdanti, kad pasirinkti teisingai gali būti labai sunku.

Mes esame Gaublija – kelionių agentūra. 2008 metų 8 mėnesio 8 dieną susibūrėme, kad teiktume visą pagalbą, kurios Jums gali prireikti keliaujant.

Pasitelkę savo patirtį ir atidžiai pasirinktus partnerius dirbame, kad galėtume išspręsti šiuos klausimus ir Jūsų lūkesčiai būtų pateisinti.

Mūsų pasididžiavimas ir Jūsų priežastis kreiptis į mus – KOMANDA, per daug metų šioje srityje sukaupusi profesionalią patirtį ir nuoširdžiu darbu užsitarnavusi įvairių įmonių ir pavienių keliautojų pasitikėjimą.

KELIONĖS – poilsinės, pažintinės, verslo, egzotinės, slidinėjimo, jaunavedžių, šventinės.
BILIETAI – lėktuvų, jūreiviški, keltų, autobusų, traukinių
KRUIZAI – Baltijos, Viduržemio, Šiaurės, Karibų jūrų kruizai
VIZOS
DRAUDIMAS
NUOMA – automobilių, viešbučio kambarių, parkavimo vietų,

Didelė mūsų darbo dalis yra verslo klientai, kurių laiką taupome pasirūpindami darbuotojų tarnybinių kelionių planavimu.

Esame įsikūrę Klaipėdos centre, kur lengvai galite užeiti į biurą, yra kur pastatyti automobilį, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia neapsiriboti tik tiesioginiu kontaktu su klientu, taigi susisiekit su mumis galite, kur jūs bebūtumėte.

Akredituota Tarptautinės oro transporto asociacijos IATA narė

Užklausa

Jūsų el. paštas*

Tel. nr.

Žinutė